Stefan Lindqvist teckning

Stefan Lindqvist teckning
Stefan Lindqvist teckning
Stefan Lindqvist teckning
Stefan Lindqvist teckning
Stefan Lindqvist teckning
Stefan Lindqvist teckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEFAN LINDQVIST (född 1965): Kvinna med boa, kol och blyerts, signerad a tergo, teckning, ca 94x59 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

414112

2016-10-19