Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEFAN LINDQVIST (född 1965): Mask, monogramsignerad SL, blyerts, ca 139x90 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm
414113
2016-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här