Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Höstlandskap med bäck,signerad och daterad Lindorm L -52, olja på pannå, 33x41cm

414115

2016-10-23