Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGSKÅP, Dalarna, 1800-talets första hälft, brunmålat, dörrspegel med polykrom dekor av kurbits, höjd ca 68, 55x30 cm
Låss saknas, sprickor, skador, delvis senare bemålat
414139
2016-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här