TH Evans London fickur 1800-talets första del

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TH. EVANS LONDON, fickur, metall delvis förgylld, 1800-talets första del, manuellt uppdrag, mineralglas, spindelgång, serienr: 150, diameter 47-54 (ytterboett) mm

Visning sker 14-20 oktober på Nybrogatan 32 i Stockholm. Utlämning från 22 oktober på Magasin 5, Palermogatan 19 i Stockholms Frihamn.

Ej funktionstestad

414143

2016-10-21