Figuriner porslin

Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st., porslin samt biskviporslin, 1900-talets första hälft, av varierande tillverkare, höjd ca 10-21 cm

Lagningar, nagg

414149

2016-10-19