Puderstol

Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUDERSTOL rokoko/rokokostil 1700/1800-tal, utförd i björk, med löstagbar sits med broderat tyg, senare ytbehandling.

Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage.

414153

2016-10-19