Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JIM DINE (född 1935), Pinocchio coming from the Green, färglitografi 2011, signerad och numrerad och daterad Jim Dine 42/75 2011, 76x57 cm, oramad
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
414155
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här