Jim Dine Tema

Jim Dine Tema
Jim Dine Tema

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JIM DINE (född 1935), Pinocchio coming from the Green, färglitografi 2011, signerad och numrerad och daterad Jim Dine 42/75 2011, 76x57 cm, oramad

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

414155

2016-10-23