Sekretär rokoko

Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, rokoko, mässingsbeslag, bemålad, höjd 116, 132x65 cm

Slitage, sprickor, skador, lås saknas delvis, sprickor, nyckel saknas

414158

2016-10-19