Antoni Tàpies Tema
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANTONI TAPIES (1932-2012): La Cama, färgetsning med carborundum, 1975, signerad och numrerad Tapies 28/75, bladstrorlek 56,5x76,5 cm, oramad
LITTERATUR: Galfetti 510
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
414161
2016-10-23