Antoni Tàpies Tema

Antoni Tàpies Tema
Antoni Tàpies Tema

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTONI TAPIES (1932-2012): La Cama, färgetsning med carborundum, 1975, signerad och numrerad Tapies 28/75, bladstrorlek 56,5x76,5 cm, oramad

LITTERATUR: Galfetti 510

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

414161

2016-10-23