Antoni Tapies Tema

Antoni Tapies Tema
Antoni Tapies Tema

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTONI TAPIES (född 1923): L´Arc, färgetsning med carborundum, 1975, signerad och numrerad Tapies 67/75, editerad av Maeght, Paris, 63 x 88 cm

LITTERATUR: Galfetti 499

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

414162

2016-10-23