Sänggavlar Carl Malmsten

Sänggavlar Carl Malmsten
Sänggavlar Carl Malmsten
Sänggavlar Carl Malmsten
Sänggavlar Carl Malmsten
Sänggavlar Carl Malmsten
Sänggavlar Carl Malmsten

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGGAVLAR, 2 par, Carl Malmsten "Avenue", mahogny, gavlarna bredd ca 89 cm vadera

Slitage och repor

414167

2016-10-19