Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HURTS, plast, Stile, Italien, 1900-talets andra hälft, märkt "STILE Neolt Italy", på hjul., höjd ca 78 cm
Slitage, ytskador
414173
2016-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här