Hurts Italiensk

Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HURTS, plast, Stile, Italien, 1900-talets andra hälft, märkt "STILE Neolt Italy", på hjul., höjd ca 78 cm

Slitage, ytskador

414173

2016-10-19