Praktkopp porslin

Praktkopp porslin
Praktkopp porslin
Praktkopp porslin
Praktkopp porslin
Praktkopp porslin
Praktkopp porslin
Praktkopp porslin
Praktkopp porslin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRAKTKOPP, porslin, Wienliknande märke, 1900-talets början, empirestil, dekor i kobolt samt guld, invändigt förgylld, på tassar, hänkel i form av fisk, diameter ca 7-15 cm

414184

2016-10-19