Kristian Krokfors oljemålning

Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition med hus, signerad Kristian Krokfors -99, olja på duk, 76x75,5 cm

Smärre färgbortfall längs kant på utansidan

414197

2016-10-19