Arne Jones väggskulptur

Arne Jones väggskulptur
Arne Jones väggskulptur
Arne Jones väggskulptur
Arne Jones väggskulptur
Arne Jones väggskulptur
Arne Jones väggskulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE JONES (1914-1976): väggskulptur, "Männikans broar", signerad Jones och daterad -47, numrerad 4/35, brons, ca 15x33 cm

414231

2016-10-19