Gottfrid Larsson, skulptur

Gottfrid Larsson, skulptur
Gottfrid Larsson, skulptur
Gottfrid Larsson, skulptur
Gottfrid Larsson, skulptur
Gottfrid Larsson, skulptur
Gottfrid Larsson, skulptur
Gottfrid Larsson, skulptur
Gottfrid Larsson, skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOTTFRID LARSSON (1875-1947): Sittande kvinna, signerad Gottfrid Larsson, patinerat gips, höjd ca 28 cm

smärre skador

414232

2016-10-19