Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEBURK MED LOCK, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), dekor i underglasyrbått, höjd inklusive lock 15 cm
lock ej ursprungligt, slitage, locket med nagg
414235
2016-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här