Tekannor burkar

Tekannor burkar
Tekannor burkar
Tekannor burkar
Tekannor burkar
Tekannor burkar
Tekannor burkar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNOR, BURKAR MED LOCK, KAFFEKOPP, 5 dlr., porslin, 18/1900-tal, av varierande tillverkare, polykrom dekor, höjd ca 10-12 cm

Lagningar, skador

414238

2016-10-19