Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, Frankrike, förgylld brons, egyptiserande kvinnofigurer, höjd ca 29 cm

414248

2016-10-19