Spegellampett
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGELLAMPETT, gustaviansk, träskuren dekor, förgylld, delat glas, träbakstycke, ljushållare av mässing ett ljus, ca72x33 cm
Slitage, skador, framtagen förgyllning, senare glas/ bakstycke och ljusarm, möjligen senare dekor medaljong
414250
2016-10-20