Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGELLAMPETT, gustaviansk, träskuren dekor, förgylld, delat glas, träbakstycke, ljushållare av mässing ett ljus, ca72x33 cm

Slitage, skador, framtagen förgyllning, senare glas/ bakstycke och ljusarm, möjligen senare dekor medaljong

414250

2016-10-20