Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTIL WARNOLF (född 1950): Nyckelpigor och tändstickor, signerad och daterad Warnolf 82, blandteknik, ca 28x20 cm
414254
2016-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här