Golvllampa mässing och ek
2016-10-19
414270
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900-talet mitt, mässing och ek, totalhöjd ca 155 cm
fot med smärre bucklor