Reliefer

Reliefer
Reliefer
Reliefer
Reliefer
Reliefer
Reliefer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEFER, 1 par, biskviporslin, 1800-tal, polykromt bemålade, dekor i form av mytologiska gudinnor, höjd ca 28 cm

Nagg, lagningar

414272

2016-10-19