Golvlampor HW Armatur

Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HW ARMATUR, golvlampor, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, höj- och sänkbara

Bruksslitage, smärre bucklor

414277

2016-10-19