Golvarmatur NK

Golvarmatur NK
Golvarmatur NK
Golvarmatur NK
Golvarmatur NK
Golvarmatur NK
Golvarmatur NK

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets första hälft, mässing, skyltmärkt NK30696, höj- och sänkbar

Löst lampsockelfäste, smärre bucklor

414280

2016-10-19