Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets första hälft, mässing, skyltmärkt NK30696, höj- och sänkbar
Löst lampsockelfäste, smärre bucklor
414280
2016-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här