Klubbat för:
38 000 SEK
15 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1500/1600-tal): Porträtt av ung ädling, möjligen spansk skola, olja på duk, dubblerad, 61 x 52 cm
Sannolikt något beskuren, mindre färgbortfall, repor och krackelyr
414289
2016-10-24