Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

38 000 SEK

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1500/1600-tal): Porträtt av ung ädling, möjligen spansk skola, olja på duk, dubblerad, 61 x 52 cm

Sannolikt något beskuren, mindre färgbortfall, repor och krackelyr

414289

2016-10-24