Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVSKÅP, samtida, med kinesisk dekor, höjd 230, 106x45 cm
slitage och ytskador
414311
2016-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här