Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, samtida, med kinesisk dekor, höjd 230, 106x45 cm

slitage och ytskador

414311

2016-10-22