Anita Nilsson Billgren blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANITA NILSSON-BILLGREN (född 1942): "Reliker II", signerad och daterad Anita Nilsson 1991, blandteknik på papper, bladmått ca 145x98 cm
UTSTÄLLD: Lunds Konsthall 1992

414312

2016-10-22