Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, konstmassa, 1900-tal, dekor i form av Leda och svanen, höjd ca 14 cm, längd ca 17 cm

Nagg

414316

2016-10-23