Stolar rokokostil
2016-10-22
414324
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft, vitlackerade med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage