Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 19/2000-tal, med förvaring, motiv med musiktema, bl.a. Beatles, höjd ca 155, 24x24 cm
Smärre slitage
414326
2016-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här