Piedestal med förvaring

Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring
Piedestal med förvaring

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 19/2000-tal, med förvaring, motiv med musiktema, bl.a. Beatles, höjd ca 155, 24x24 cm

Smärre slitage

414326

2016-10-22