Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, sideboard, 1900-talets andra hälft, bemålat underrede, delvis förgyllt, lådor i sargen, betsad skiva, höjd ca 90, 129x40 cm
414328
2016-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här