Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER 1 par, Louis XIV-stil, sent 1900-tal, skuren och förgylld dekor, sitthöjd 47, rygghöjd 110, bredd 91 cm
414334
2016-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här