Fåtöljer förgyllda

Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda
Fåtöljer förgyllda

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER 1 par, Louis XIV-stil, sent 1900-tal, skuren och förgylld dekor, sitthöjd 47, rygghöjd 110, bredd 91 cm

414334

2016-10-22