Soffa Louis XIV-stil

Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil
Soffa Louis XIV-stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Louis XIV-stil, sent 1900-tal, skuren och förgylld dekor, sitthöjd 45, längd ca 210 cm

skador

414339

2016-10-22