Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, Louis XIV-stil, sent 1900-tal, skuren och förgylld dekor, sitthöjd 45, längd ca 210 cm
skador
414339
2016-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här