Kista
2016-10-22
414368
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KISTA, allmoge, bemålad och daterad 1805, läddika, dekor med blommor, höjd 41, 85x52 cm, nyckel finns
slitage