Taklykta

Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLYKTA, 1900-talets första hälft, bronserad metall, genombruten dekor, frostat och målat glas, höjd ca 72 cm

Slitage

414377

2016-10-22