Pottstol

Pottstol
Pottstol
Pottstol
Pottstol
Pottstol
Pottstol
Pottstol
Pottstol

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

POTTSTOL, 1800-tal, vitmålad, sitthöjd 43 cm

slitage, senare bemålning

414386

2016-10-22