Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAFSBERG, figurin, parian, 1900-talets första hälft, Amor ocg Psyke, märkt Gustafsberg, höjd 48 cm
Lagningar
414393
2016-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här