BVM&C Lökmönstret

BVM&C Lökmönstret
BVM&C Lökmönstret
BVM&C Lökmönstret
BVM&C Lökmönstret
BVM&C Lökmönstret
BVM&C Lökmönstret
BVM&C Lökmönstret
BVM&C Lökmönstret

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TERRIN, porslin, Brown Westhead Moore Meissen "Lökmönstret", längd 34 cm, stämplad BWM&C.

Kantnagg, visst slitage

414394

2016-10-21