Kaffekvarnar och vågar

Kaffekvarnar och vågar
Kaffekvarnar och vågar
Kaffekvarnar och vågar
Kaffekvarnar och vågar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÅGAR, 2 st, KAFFEKVARNAR 3 st, FÖRVARINGSASK, 18/1900-tal

Slitage skador,

414398

2016-10-22