Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÅGAR, 2 st, KAFFEKVARNAR 3 st, FÖRVARINGSASK, 18/1900-tal
Slitage skador,
414398
2016-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här