Tema allmoge redskap

Tema allmoge redskap
Tema allmoge redskap
Tema allmoge redskap
Tema allmoge redskap

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÅNG, HÅLSLEV, SLEV, 1800-tal, allmoge längd ca 39-44 cm

Slitage, hålslev med lagning

414403

2016-10-20