Georg Andreas Källkvist oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG ANDREAS KÄLLKVIST (född 1913): "I rosa kofta", monogramsignerad samt signerad atergo, olja på duk, 33,5x41 cm

414411

2016-10-22