Stanislaw Wysocki Tema

Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), Kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 1992 numrerad 6/8, höjd inkl. stensockel ca 31 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

414426

2016-10-23