Axel Fridell oljemålning

Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): Kustbild, signerad och daterad A Fridell 1918, olja på duk, ca 54x66 cm

Mindre färg "skada"

414427

2016-10-21